Служба Спасения Студентов

Диссертации, дипломные, курсовые на заказ

  • +38 (063) 626-30-90
  • (Telegram, Viber)
  • kursach.ck.ua@gmail.com
Блог » 2020 » Октябрь » 20 » Як організувати підготовку до сесії заочно ?

Як організувати підготовку до сесії заочно ?

Одним із плюсів заочної форми навчання є велика кількість часу , яка дозволяє працювати або отримувати ще одну вищу освіту . В той же час студенти – заочники задаються питанням, як організувати підготовку до заліково екзаменаційною сесії  для її максимальної ефективності та  з як омога меншим стресом.

Перше що потрібно зробити після закінчення начитки або заліково екзаменаційною сесії – чітко структурувати навчальні предмети та завдання до них. Приклад даного структурування може виглядати ось так :

1. Практична психологія

1.1. Підготовка до іспиту ( 46 питань ).

1.2. Скласти словник термінів .

1.3. Написати два реферати на обрані теми

2. Психолінгвістика

2.1. Підготуватися до семінарів ( 2 шт )

2.2. Письмово дати відповіді на запитання

Практична психологія та психолінгвістика – це предмети , а 1.1 , 1.2, 1.3  та 2.1, 2.2 – задання до них

Друге – чітко визначити скільки є часу до початку сесії та , яка кількість днів буде потрібна для виконання завдань по кожному предмету .

Третє – що стосується підготовки до іспитів то даний процес для максимальної зручності потрібно поділити на декілька етапів .

  • Перший етап – загальна оцінка запитань , їх кількості. Тут важливо також виділити найбільш легкі запитання – підготовка до них як правило займає найменше часу. Найважчі запитання, потребують більш глибокого вивчення та затрат часу, тому їм важливо приділити більшу увагу.
  • Другий етап – пошук необхідного теоретично матеріалу . Тут можна використовувати мережу Інтернет або підручники які рекомендував викладач. Але для більшої ефективності можна поєднувати ці два джерела.
  • Третій етап – структурування знайденої інформації та виділення головного . Даний етап допоможе зекономити час , адже , якщо ви матимете  чітку відповідь на запитання то  не потрібно буде витрачати час на читання великого обсягу додаткових джерел.

Для зручності можна все зробити в ворд документі , де буде чітко вказане запитання та відповідь до нього.

  • Четвертий передостанній етап – вивчення необхідного теоретичного матеріалу . Намагайтеся не заучувати дослівно термін , а пояснювати все своїми словами , бо  у випадку ,якщо ви забудете  який шматок визначення терміну - це буде додатковою причиною для хвилювання.

Четверте  – підготовка письмових робіт – курсових , рефератів, контрольних. Виконання таких рабіт не потрібно викладати на довгий час , в деяких випадках – це займає навіть більше часу чим підготовка до іспиту .

Для зручності можна придумати свою класифікацію таких робіт, тем та вимог до них.

Аналізуючи все вище сказане можна дійти висновку , що підготовка до сесії на заочній формі навчання має свої особливості та труднощі. Для максимальної ефективності та з найменшою втратою нервових клітин потрібно дотриматися певної структури та буди максимального організованим , адже від цього залежить успіх закриття сесії

Просмотров: 38 | Добавил: Администрация | Теги: НАВЧАННЯ, сесія, заочно | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]