Служба Спасения Студентов

Диссертации, дипломные, курсовые на заказ

  • +38 (063) 626-30-90
  • (Telegram, Viber)
  • kursach.ck.ua@gmail.com
Блог » 2018 » Октябрь » 11 » Лист від автора: «Від чого залежить успішна здача моєї роботи?»

Лист від автора: «Від чого залежить успішна здача моєї роботи?»

Успішна здача будь-якої роботи залежить від багатьох чинників, найчастіше суб'єктивних. Зазвичай, в 80% випадків мої роботи здаються відразу, без зайвих питань і проблем, адже я їх роблю пачками.

Але є і деякі особливості, які доводиться мати на увазі. Наприклад, студент замовляє роботу, тому що впевнений, що викладач завалює ВСІ роботи, і його самостійну роботу не прийме. Можу Вас засмутити, я не всевишній, і передбачити все, до чого може чіплятися ваш науковий, просто не можливо. В принципі, він може не прийняти і мою роботу, хоча її рівень набагато вищий ніж у ваших однокурсників.

Ось до мене приїжджає дівчина, вона першу роботу своєї керівниці привозила раз десять (Не я писав), і іншу її роботу теж завертали з абсолютно безглуздими вимогами: то їй не подобаються таблиці в роботі, хоча, вони і за змістом, і за зовнішнім виглядом відповідають вимогам методички, то план уже написаної роботи і затверджений у неї ж…Одним словом, купа претензій, які просто видані для того, що б показати свою значимість, і завернути роботу.

Добре, моя знайома не 16 річна дівчина, і вона добре розуміє, що моєї провини в даному випадку немає. Але часто трапляються замовники від 20 років але з повністю відсутнім розумінням, і головне бажанням у всьому розібратися. Їм здається, що якщо замовили у фахівця, значить має бути на 100%, з відмінною оцінкою, відразу як тільки він роботу поклав на стіл викладача, не зважаючи ні на їх особисті стосунки, ні на характер викладача.

 А такі несподіванки, як поганий настрій керівника, нові вимоги, і взагалі особисте бачення викладача кожної теми, яке він не повідомив студенту, не врахування його особистої думки і в кінці кінців, просто конфлікт між студентом і викладачем взагалі не враховується.

За свої 12 років написання студентських робіт і 8 років особистого навчання я можу з впевненістю сказати що всі оцінки є суб'єктивними. Навіть здаючи одну і ту ж саму роботу різним викладачам або в різні дні можна отримати зовсім різний результат.

Добре що сьогодні стали використовувати різні системи анти плагіату, що з однієї сторони затрудняє здачу студентських робіт, але з іншої сторони відразу показує викладачу рівень самостійного опрацювання матеріалу студентом.

 Але решта проблем, таких як: сприйняття, характер, між особисті стосунки і т.д. нікуди не поділися. Також викладачі рідко вірять що робота на відмінно зроблена студентом самостійно, мають хоча б щось але виправити, щоб відбулася потрібна кількість консультацій і просто було показано проведення роботи.

Тому від імені всіх авторів хотілося б побажати замовникам об’єктивності і терпіння, тому що навіть щоб здати роботу зроблену на відмінно потрібен час і терпіння. А  звернувшись до надійної компанії, Ви можете бути впевнені що не дивлячись на всю специфіку вашої ситуації отримаєте супровід автора до успішної здачі вашої роботи.

 
Просмотров: 933 | Добавил: Администрация | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]